Sokowirówka ZELMER ZJE0800 Lime

ODPOWIEDZ
aneta

Sokowirówka ZELMER ZJE0800 Lime

Post autor: aneta »

Sokowirówka naszej polskiej firmy Zelmer, sprawdzona z pewnością przez setki osób. Polecacie?
https://www.ceneo.pl/30020792?se=odcGwr ... 1_EALw_wcB

Anioł

Post autor: Anioł »

Bardzo fajny produkt, jak na taką cenę. Szkoda, że nie ma możliwości robienia soku z miąższem ponieważ bardzo dużo z niego się marnuje. Stosunkowo ciężko umyć do końca sitko, przez który przechodzą owoce, ale za tą cenę, nie można narzekać.

Monika

Post autor: Monika »

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Na początku obawialam się, że bedzie za głośne, za mało mocy, za wolne, ale nie potrzebnie. Moje oczekiwania spełnił w 100%, nie znajduje żadnych minusów. Polecam dla tych co jeszcze sie wahają :) marka mówi sama za siebie, a jeszcze ta cena! Super!

Idek

Post autor: Idek »

łatwa do czyszczenia, trwała ,estetyczny wygląd,prosta konstrukcja,,zajmuje mało miejsca, Z wad - mała moc silnika, sitko zaciera się na twardszych warzywach zakłóca rytm obrotów i powoduje spalanie plastiku.

Paweł

Post autor: Paweł »

Fajna sokowirowka prosta w obsłudze, łatwo sie ją myje. Jedyny mankament to dziura na owoce jest troche mała i trzeba owoce kroić na małe kawałki, ale mimo to jest godna polecenia - kupił bym ja jeszcze raz.

Ostatnio przesunięty w górę pt kwie 10, 2020 8:41 am przez: Anonymous.

ODPOWIEDZ