PŁYTA GAZOWA SOLGAZ GPC 4+1 G20

ODPOWIEDZ
aneta

PŁYTA GAZOWA SOLGAZ GPC 4+1 G20

Post autor: aneta »

Płyta gazowa z ukrytym płomieniem. Wygląda jak indukcja. Dużo wygodniejsza niż tradycyjne palniki gazowe. Jak zauważyliśmy posiada wielu zadowolonych użytkowników. Czy posiada zatem jakieś wady?? ;)
https://www.ceneo.pl/52178223#tab=reviews

Anton

Post autor: Anton »

ta płyta to połączenie wyglądu i funkcjonalności. Jak dla mnie super urządzenie i u mnie w domu sprawdza się rewelacyjnie. Płyta się nie psuje, nie zawiesza, wszystko grzeje tak jak powinno. Płyta szybo się nagrzewa i do tego równomiernie. Pola mają odpowiednią wielkość tak że spokojnie można używać na niej garnków różniej wielkości. Panel dotykowy jest łatwy w obsłudze, intuicyjny. Po wciśnięciu od płyta od razu reaguje

Irka

Post autor: Irka »

Dla mnie największym plusem jest oszczędność w porównaniu z kuchenką elektryczną. Polecam

Kamil

Post autor: Kamil »

Gorąco polecam używam ponad rok i już nigdy nie wróciłabym do kuchenek z rusztem.Zastanawiam się kto pisze te negatywy jak nie ma sie do czego przyczepić.Przechodząc z tradycyjnych kuchenek trzeba się przestawić lub może zmienić nawyki ale to na same plusy wychodzi. Zuzycie gazu dużo mniejsze niż w mojej poprzedniej kuchni

Anna

Post autor: Anna »

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona na zakup płyty, jednak szczerze powiem, ze zadowolona nie jestem. Niestety plyta potrzebuje bardzo duzo czasu aby zagotować cokolwiek.

Ostatnio przesunięty w górę pt kwie 10, 2020 8:42 am przez: Anonymous.

ODPOWIEDZ