BOSCH SPV46IX01E

ODPOWIEDZ

Janek

Post autor: Janek »

Świetna zmywarka do zabudowy. Wybrałem Boscha. Kolejny raz się nie zawiodłem. Bardzo dużo różnych funkcji, którymi łatwo i intuicyjnie się steruje. Jakość pracy najwyższa, każdy detal dopracowany, dzięki czemu kubki, garnki, talerze, sztućce - wszystko jest czyste. Super

Konrad

Post autor: Konrad »

Polecam. Naczynia czyściutkie. Mam cztery tygodnie i jak na razie jestem zadowolony z zakupu. Bardzo solidne wykonanie. Zmywa dokladnie , pracuje cicho. To już kolejny produkt z Boscha, poprzednia zmywarka też była z tej firmy i wytrzymała ponad dziesięć lat. Polecam i firmę i ten produkt.

Jerzy

Post autor: Jerzy »

Sprzęt myje dokładnie, nie hałasuje przy tym zbytnio, suszy dobrze wszystkie naczynia. Jest energooszczędny, więc wyższa cena zakupu nie boli zbytnio po kilku miesiącach użytkowania. generalnie dobry Bosch! Polecam!!!

Mańka

Post autor: Mańka »

łatwa w obsłudze, czy to wybór programu czy opóźnienie włączenia. mieści sporo, a rozstaw wewnątrz zmywarki jest przemyślany i dzięki temu można zmieścić do niej sporo talerzy, szklanek a nawet garnków. co ważne, znakomicie czyści naczynia na górnej półce - często to jest mankament w zmywarkach, a tu bez zarzutów. do tego cicho pracuje, można ją spokojnie puścić na noc i nie przeszkadza w spaniu czy oglądaniu filmów. bardzo polecam.

Kolon

Post autor: Kolon »

Polecam. Sprzęt jest naprawdę bardzo dobry.

Ostatnio przesunięty w górę pt kwie 10, 2020 8:41 am przez: Anonymous.

ODPOWIEDZ