SAMSUNG GALAXY A71 SM-A715 128GB DUAL SIM

ODPOWIEDZ
aneta

SAMSUNG GALAXY A71 SM-A715 128GB DUAL SIM

Post autor: aneta »

Jeden z nowszych modeli Galaxy. Jak Wam się go użytkuje? https://www.ceneo.pl/90356847#

Darek

Post autor: Darek »

Bardzo cieszę się, że wybrałem akurat A71 a nie A51. 6 giga ramu i Snapdragon to o wiele lepsza konfiguracja.

Ulka

Post autor: Ulka »

Mam od tygodnia skusił mnie aparat i jest naprawdę super jakość zdjęć. Bateria wytrzyma 2 dni. plus super szybkie ładowanie.

Moroz

Post autor: Moroz »

W tym modelu wszystko jak najbardziej gra: aparat, bateria, konstrukcja, rozmiar pamięci. Ja jestem zadowlonony w każdym razie 8-)

Jurij

Post autor: Jurij »

Niedawno kupiłem ten smartfon, ale już w pełni go cieszyłem, wygodny i intuicyjny interfejs, działa szybko, aparat jest doskonały, a na wszystko jest wystarczająco dużo pamięci. Niektórzy twierdzą, że skaner linii papilarnych jest wolny i nie mogę nic przeciwko temu powiedzieć, to mój pierwszy smartfon ze skanerem linii papilarnych (wcześniej był to Galaxy A7 2015 i używany przez bardzo długi czas), ale FaceID działa bardzo, bardzo szybko. Ogólnie smartfon jest doskonały

Staszek

Post autor: Staszek »

Kupiłem go około dwa tygodnie temu, aby sprawdzić wcześniej, ponieważ nie jestem przyzwyczajony do telefonu. Zmieniłem z Apple iPhone po 4 latach na Samsunga, więc wciąż uczę się telefonu.

Ostatnio przesunięty w górę pt kwie 10, 2020 8:41 am przez: Anonymous.

ODPOWIEDZ