AdobeStock_470306755(1)


Oglądaj taniej korzystając z oferty sklepów z kontami premium

Sklep z kontami premium  to miejsce, gdzie można kupić dostęp do konta premium na platformach wideo, audio lub oferujących audiobooki, gry, telewizje przez internet. Najstaryszm legalnym i polecanym obecnie sklepem jest: Konta Premium - Sklep. W swojej ofercie ma dostępy do serwisów takich jak:


 • -Netflix 4K UHD
  -HBO MAX
  -Disney Plus
  -Showtime
 • -CDA Premim
  -Storytel Unlimited
  -Audioteka Klub
  -Tidal HiFi Master
  -Sweet TV
  -Xbox Game Pass Ultimate


W sklepach z kontami zakupy są bardzo proste i odbywają się bez rejestracji, wiec nie podajesz swoich danych, tylko i wyłacznie adres email. Odbywa się to zazwyczaj w następujący sposób:

 1. 1. Wybierz produkt - Przeglądaj ofertę sklepu internetowego i wybierz interesujący Cię produkt. Kliknij na przycisk "Kup Teraz".


 2. 2. Koszyk zakupowy - widzisz tu podsumowanie wraz z kwotą do zapłaty za twoje zamówienie


 3. 3. Wprowadź adres email - Aby sklep mógł wysłać zamówienie, musisz podać aktywny adres email to na niego otrzymasz konto premium


 4. 4. Wybierz formę płatności - Zazwyczaj sklepy internetowe oferują kilka form płatności, takich jak przelew bankowy lub bezpieczna płtność Blik


 5. 5. Zamówienie - Po potwierdzeniu zamówienia i dokonaniu płatności, otrzymasz zakupione konto premium na podany adres email.


Jakie korzyści z zakupu kont premium?

Korzystanie z konta premium kupionego w sklepie z kontami może mieć wiele korzyści, w zależności od serwisu na który sie zdecydujemy. Oto kilka ogólnych korzyści, jakie mogą wyniknąć z zakupu konta premium:


1. Wygodne i szybsze korzystanie — zakupione premium konto otrzymasz w kilka sekund po wpłacie na podany adres email co umożliwi natychmiastowe korzystanie z wybranego serwisu np. netflix konto premium.
 1. 2. Nie musisz podawać żadnych danych płatniczych podpinać swoich kart kredytowych, czy martwić sie, że subskrypcja sama się przedłuży po wyższej cenie.


3. Szeroki wybór kont - sklepy z kontami w swojej ofercie mają tanie konta premium do wielu serwisów internetowych, które znajdziesz w jednym miejscu.

4. Oszczędność czasu i pieniędzy - Nie musisz rejestrować się w każdym serwisie z osobna, kupując wybrane konto premium w sklepie z kontami otrzymasz odrazu login i hasło do konkretnej platformy możesz zakupić wiele kont premium np: SkyShowtime konto premium, disney plus konto premium czy tidal hifi masters,
Otrzymasz loginy i hasła do każdej z tych platform,  co najważniejsze zaoszczędzisz minimum 50 % ceny, którą wydał bys kupując te konta oddzielnie w każdym z serwisów.Kupuj konta premium wygodnie i szybko w sklepach z kontami znajdziesz  wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu!