APPLE IPHONE XS 64GB ZŁOTY

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: APPLE IPHONE XS 64GB ZŁOTY

Re: APPLE IPHONE XS 64GB ZŁOTY

autor: Gość » pt kwie 10, 2020 8:41 am

nie polecam

Re: APPLE IPHONE XS 64GB ZŁOTY

autor: Ideas » śr mar 04, 2020 4:19 pm

Doskonały telefon i przy obecnej cenie oferuje realny stosunek jakości do ceny, będąc w tej samej cenie, co jego mniejsi bracia iPhone Xr . Piękny jasny, ostry ekran, doskonałej jakości obrazy, doskonale działa w ekosystemie Apple.

Re: APPLE IPHONE XS 64GB ZŁOTY

autor: Woj » śr mar 04, 2020 4:17 pm

Głównym powodem, dla którego chciałem tego modelu, było zdjęcie Crispness, które widziałem w jego reklamach. Kiedy robię zdjęcia, wszystkie szczegóły są ostre. Używałem mojego SE głównie do telefonu, ale używam go jeszcze jako mini komputera, co jest świetną zabawą. Uwielbiam przyjazny interfejs użytkownika, który ma ten i inne produkty Apple, ponieważ nie jestem teraz ani nie chcę być programistą.

Re: APPLE IPHONE XS 64GB ZŁOTY

autor: Kadys » śr mar 04, 2020 4:12 pm

Uwielbiam telefon, ale ma swoje wady, na przykład bateria nie jest najlepsza, muszę ładować go co najmniej dwa razy dziennie. Czasami ekran wydaje się niskiej jakości w ciągu dnia. Kamery nie są tak dobre, jak się spodziewałem. Od czasu aktualizacji iOS 13 kamery wyglądają znacznie lepiej, co mnie cieszy. Nie podoba mi się to, że muszę subskrybować prawie każdą aplikację App Store. Mam ten telefon od roku i bardzo dobrze się spisał. Na telefonie nie ma zadrapań, wgnieceń ani pękniętych ekranów. Ogólnie polecam.

APPLE IPHONE XS 64GB ZŁOTY

autor: aneta » pt lut 14, 2020 12:49 pm

Chwalony przez wiele osób model Apple< Niestety nie należy do najtańszych. Czy wart jest swojej ceny?

Na górę